بلاگ

5 نکته برای انتخاب زیورآلات و اکسسوری که با لباس شما جور باشد!

اکسسوری ها و زیورآلات وسایلی نیستند که سرسری و بدون توجه بتوانید هر روز از آن ها استفاده کنید زیرا با وجود زیبایی خاصی که به شما می دهند در صورتی که از آن ها به صورت صحیح استفاده نکنید ظاهر شما را بد جلوه می دهند و اصلا باب میلتان نخواهند بود.

 

 

1-همرنگ بودن لباس و زیور آلات و اکسوری هایتان الزامی نیست میشه از چند رنگ مختلف استفده کرد البته رنگهای مکمل,که میتونین برای راحت انتخاب کردن سری به چرخه ی رنگ بزنید بطور مثال رنگ اصلی که بیشتر استفاده شده در لباستون,در چرخه ی رنگ پیدا کنید و رنگ مقابل آن رنگ، رنگ های مکمل و استفاده کنید. نکته بعد الماس ها و شبه الماس ها نیز نیازی به هماهنگ بودن ب رنگ لباس ها ندارند. و اگر لباسی با رنگ خنثی به تن دارید (مشکی، سفید، خاکستری، …)، از زیورآلات و اکسسوری روشن و براق استفاده کنید تا به استایلتان کمی رنگ و سبک شخصی اضافه شود.

 

2- در استایل شما گردنبند محور اصلی یا دستبند یا..؟ اگر ساعت یا دستبند مهم قطعا برای گردنبند یا گوشواره از نوع ساده استفاده کنید همینطور بالعکس.مثلا اگر گوشواره های شما زیور آلات اصلیتان هستند، باید از انگشتر ساده و گردنبند ظریف استفاده کنید.

 

3-انتخاب درست بین چندین اکسسوری,سخته؟
دستبندها، گردنبندها، گوشواره ها، ساعت ها و انگشترها.لباستون تن کنید واز ساده ترین شروع کنید.بطور مثال گوشواره میخی وبعد توجه کنین که آیا با استایل
شما همخوانی دارد یا خیلی ساده به نظر میرسد.در مرحله بعدی هم همینطور دسنبند در ساده ترین نوع .. .

 

 

4-با توجه به موقعیتی که هستیند,زیورآلات خود را انتخاب کنید
در محل کار قطعا از زیورآلات ظریف استفاده میکنیم.برای مهمانی و عروسی هم حتی متفاوت است.قطعا به این قضیه اشراف دارید

 

5- با لباس تعیین کنید از چه اکسسوری استفاده کنید
اگر لباسی شلوغ با طرح های زیاد به تن دارید، باید از زیورآلات ساده استفاده کنید. اگر لباستان ساده و یا تک رنگ است، میتوانید در انتخاب زیورآلات خلاقیت بیشتری به خرج دهید.

اگر روی لباستان با سنگ، زنجیر و چیزهایی از این قبیل کار شده است، دیگر نیازی به استفاده از گردنبند نیست. فقط از گوشواره استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.